Kahvaltılıklar

Yumurta Kapama Tarifi

Yumurta Kapama Tarifi

Haşlanmış yumurtanıza lezzet katabileceğiniz yumurta kapama tarifi ile tavada tereyağı ile yumurtalarınızı kızartarak çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Yapılışı kolay ve hızlı hazırlayabileceğiniz tarifle, zamandan kazanırken lezzeti arttırabilirsiniz.

 
Kuymak Tarifi

Kuymak Tarifi

Karadenizin doğu kesimlerinde yaygın olarak özellikle kahvaltılarda hazırlanan kuymak, kendine özgü lezzetiyle çok beğeniliyor.

 
Palyaço Omlet Tarifi

Palyaço Omlet Tarifi

Çocuklarla kahvaltılarınızı keyifli ve eğlenceli hale getirmek ve çocuğunuzun tabağındaki herşeyi yemesini görmek istiyorsanız, Palyaço Omlet Tarifini deneyebilirsiniz.

 
Eritme Peynir Tarifi

Eritme Peynir Tarifi

Pazar günlerinin en önemli aktivitesi olarak düşünülen sabah kahvaltısı çalışanlar için oldukça önemli. Kahvaltılarınızı zenginleştirecek farklı tarifler sunmaya devam ediyoruz.

 
Soğanlı Yumurta Tarifi

Soğanlı Yumurta Tarifi

Her mutfağın olmazsa olmaz malzemelerinden yumurta ve soğanla hafif aperatif yemek hazırlamak istiyorsanız, Soğanlı Yumurta tarifini inceleyebilirsiniz.

 
Sosisli Yumurta Tarifi

Sosisli Yumurta Tarifi

Kişi: 2-3

Süre: 10 dk.

Öğrenciler evde yemek yada kahvaltı yapmak istediklerinde en hızlı ve kolay olan tarifleri seçmeyi tercih ediyorlar. Sosisli Yumurta Tarifi de tam istediğiniz gibi, üstelik çokta lezzetli.

 
Kolay Kahvaltı Güveci Tarifi

Kolay Kahvaltı Güveci Tarifi

Kişi: 12

Süre: 1 s. 20 dk.

Pazar kahvaltı sofranızda eksikliğini hissettirecek bir güveç tarifi !..Yavaş yapılması gereken ama hızlı tüketilen bir tarif. Afiyet olsun! Oranları azaltıp kişi sayınıza göre orantılayarak yapabilirsiniz.

 
Ispanaklı Peynirli Mantarlı Omlet

Ispanaklı Peynirli Mantarlı Omlet

Kişi: 2

Süre: 15 dk.

Ispanak, Soğan, Mantar ve Peynir’in muhteşem uyumu, hafta sonu kahvaltılarını iple çekeriz ve kahvaltıda ne yesek diye düşünürüz. Artık evde olabilecek malzemelerle kolay, pratik ve muhteşem lezzetli omlet yapmayı deneyebilirsiniz. […]

 
çocuklara yumurta

Neşeli Yumurta Tarifi

Günümüz çocukları ne yazık ki dengeli ve düzenli beslenmeden uzaktalar. Çocuklarımız için önemli besinleri sevebilecekleri hale getirirsek onlara yemek yedirmek daha kolay olur diye düşündük. Sizlere kolay hazırlayabileceğiniz pratik şirin […]

 
Ekmek Kavurması

Ekmek Kavurması

Öğrencilerin en çok tercih edecekleri hızlı pratik tarif. Almış olduğumuz ekmekler genelde fazla gelir ve kalır. Misafirleriniz beklenmedik anlarda geldiklerinde onlara hızlı ve kolayca bu tarifi hazırlayabilirsiniz. Not : İsteğe […]