Kahvaltılıklar

Ekmek Kebabı Tarifi (Bayat Ekmek Kebabı)

Ekmek Kebabı Tarifi (Bayat Ekmek Kebabı)

Bayatlamış ekmeklerinizi değerlendirebileceğiniz süper harika bir tarif, yapılışı kolay zahmetsiz ve evinizde bulunabilecek malzemeler ile pratik bir şekilde hazırlayıp sofranıza alabilirsiniz. Özellikle kahvaltılarınızı renklendirecek, kalabalık olarak yapacağınız kahvaltılarınızda size kolaylık […]

 
Kahvaltılık Kürdan Böreği Tarifi
 
Fırında Sarımsaklı Kızarmış Ekmek Tarifi

Fırında Sarımsaklı Kızarmış Ekmek Tarifi

Akşam yemeği hazırlamaya vaktiniz olmuyor ve pratik kahvaltı çözümleri arıyorsanız, süper bir çözüm, sabah sarımsak sorun olmaz derseniz, kahvaltı içinde harika bir lezzet. Sıcak sıcak sarımsaklı ekmek dilimlerini bol baharatlı […]

 
Kabaklı Omlet Tarifi

Kabaklı Omlet Tarifi

Kişi: 4

Süre: 30 dk.

Sabah kahvaltılarınız yada atıştırmalık aperatif yemek için, çok uygun olan Kabaklı Omlet Tarifi ni, kolay ve pratik olarak evinizde bulunan malzemelerle kolayca yapabilirsiniz.

 
Yumurta Kapama Tarifi

Yumurta Kapama Tarifi

Haşlanmış yumurtanıza lezzet katabileceğiniz yumurta kapama tarifi ile tavada tereyağı ile yumurtalarınızı kızartarak çok daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Yapılışı kolay ve hızlı hazırlayabileceğiniz tarifle, zamandan kazanırken lezzeti arttırabilirsiniz.

 
Kuymak Tarifi

Kuymak Tarifi

Karadenizin doğu kesimlerinde yaygın olarak özellikle kahvaltılarda hazırlanan kuymak, kendine özgü lezzetiyle çok beğeniliyor.

 
Palyaço Omlet Tarifi

Palyaço Omlet Tarifi

Çocuklarla kahvaltılarınızı keyifli ve eğlenceli hale getirmek ve çocuğunuzun tabağındaki herşeyi yemesini görmek istiyorsanız, Palyaço Omlet Tarifini deneyebilirsiniz.

 
Eritme Peynir Tarifi

Eritme Peynir Tarifi

Pazar günlerinin en önemli aktivitesi olarak düşünülen sabah kahvaltısı çalışanlar için oldukça önemli. Kahvaltılarınızı zenginleştirecek farklı tarifler sunmaya devam ediyoruz.

 
Soğanlı Yumurta Tarifi

Soğanlı Yumurta Tarifi

Her mutfağın olmazsa olmaz malzemelerinden yumurta ve soğanla hafif aperatif yemek hazırlamak istiyorsanız, Soğanlı Yumurta tarifini inceleyebilirsiniz.

 
Sosisli Yumurta Tarifi

Sosisli Yumurta Tarifi

Kişi: 2-3

Süre: 10 dk.

Öğrenciler evde yemek yada kahvaltı yapmak istediklerinde en hızlı ve kolay olan tarifleri seçmeyi tercih ediyorlar. Sosisli Yumurta Tarifi de tam istediğiniz gibi, üstelik çokta lezzetli.