Anasayfa > Kendin Yap > Yazlık Saçaklı Tshirt Yapımı

Yazlık Saçaklı Tshirt Yapımı

Sacakli-thisrt-yapimi6

Yaz geliyor, yeni tarzlarda kendi tasarımınız olacak thsirtler yapabilirsiniz. Özellikle yazlık beldelerde kullanabileceğiniz çok tarz modelleri kendi beğeninize göre tasarlayabilirsiniz.

 

Saçaklı Tank Yapımı

 Sacakli-thisrt-yapimi
Eski tshitlerinizi yada yeni aldığınız ama beğenmediğiniz tshitleri de kullanabilirsiniz. Kot üstünde oldukça gösterişli olabilecek saçaklı tshitü bakın nasıl yapacağız. Uzun tshitünüzü resimlerde gösterildiği gibi bel hizasına kadar keserek albenisi yüksek tasarımlar yapalım. İsterseniz kesikleri daha yukarı, göbek üstüne kadar alarak çok daha iddalı modeller yapabilirsiniz. Unutmayın bu tasarımı yaptıktan sonra benzersiz bir tshirte sahip olacaksınız, kimsede olmayacak size özgü ve istediğiniz model de tasarıma kavuşacaksınız.
1. Bel hizasına kadar olacak model için saçaklarınızı belinize göre ayarladıktan sonra düz şeritler halinde keselim.
Sacakli-thisrt-yapimi2
2. Şeritleri ikişer olacak şekilde birbirine fotoğraftaki gibi düğümleyin.
Sacakli-thisrt-yapimi3
3. Çapraz şeritleri birleştirip yeniden düğüm atalım.
Sacakli-thisrt-yapimi4

Ve işte harika görünümlü çok havalı saçaklı tank tamamlandı, şimdi hemen üzerinize giyin ve deneyin.

Dediğim gibi, şeritleri daha yukarı keserseniz, daha farklı tarzlar yaratabilirsiniz, özellikle tatil beldelerinde çok kullancağınızı düşünüyoruz.

Sacakli-thisrt-yapimi5

Sacakli-thisrt-yapimi6
 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>